На рынке с 2001 года
Слайд 1 Слайд 2 Слайд 3 Слайд 4 Слайд 5 Слайд 6 Слайд 7 Слайд 8 Слайд 9
Охранная фирма Киев


Отзывы о нашей работе:Смотреть все отзывы »

Новости

Група Компаній KIEV SECURITY GROUP - здійснює професійне технічне обслуговування систем безпеки будь-якого виду та складності.

03.01.2013

Технічне обслуговування систем безпеки.

Технічні системи безпеки - це важливий елемент у роботі будь-якої комерційної, промислової, логістичної або державної структури. Системи безпеки характеризуються досить широким асортиментом, тому пропонують різноманітні види захисту від можливих небезпек. В основному це охоронні системи, системи пожежної безпеки будинків та споруд, системи охоронного відеоспостереження, протикражні системи в магазини  та торгівельні комплекси, системи захисту інформації, системи контролю доступу та обліку робочого часу працівників підприємств, офісів тощо. Системи безпеки функціонують безперервно, цілодобово, впродовж багатьох місяців і років. При цьому багато елементів систем безпеки можуть інтенсивно експлуатуватися, як, наприклад:

  • у системі контролю доступу- єлектромеханічне обладнання (турнікети, електромеханічні замки та клямки, шлагбауми);
  • у системі відеоспостереження - апаратура запису та архівації відео файлів, камери відео спостереження та блоки живлення;
  • в охоронних системах - центральні прибори, сповіщувачі, оповіщувачі, акумулятори, тощо.

Тому для ефективної і надійної роботи ваших систем безпеки, необхідне  систематичне технічне обслуговування всього обладнання професійними кваліфікованими фахівцями.

Технічне обслуговування систем безпеки регламентуеться графіком виконання тих чи інших робіт і залежно від виду системи, являє собою перевірку технічного стану елементів системи, оцінку загальної ефективності роботи системи безпеки і тестування окремих її частин. Технічне обслуговування систем безпеки дає їх власнику та користувачеві повну впевненість в ефективності і надійності роботи всього обладнання.
Крім того, технічне обслуговування, залежно від домовленостей, може включати послугу виявлення і заміни застарілих або таких, що втратили актуальність елементів системи безпеки на більш нове та єфективне обладнання та програмне забезпечення.

ТОВ «АДА-ТЕХНО», що входить до складу Групи Компаний KIEV SECURITY GROUP має всі необхідні ліцензії на монтаж та технічне обслуговування систем безпеки. Наша компанія здійснює професійне технічне обслуговування систем безпеки будь-якого виду та складності. Уклавши з нами договір на технічне обслуговування систем, Ви можете бути впевнені в надійності та ефективності Ваших систем безпеки. Спеціалісти нашої компанії здійснюють планове обслуговування систем безпеки з проведенням усіх необхідних робіт щодо усунення виявлених несправностей або відхилень показників системи від норми. Також ми надаємо послуги з аварійного технічного обслуговування систем безпеки з проведенням усіх необхідних ремонтних і пусконалагоджувальних робіт у найкоротші терміни. має всі необхідні ліцензії на монтаж та технічне обслуговування систем безпеки

Алгоритм співпраці з нами:

* Дзвінок нашому оператору;
* Виїзд нашого спеціаліста на об'єкт;
* Діагностика системи та виявлення несправностей;
* Усунення несправностей системи, виявлених при огляді;
* Укладення договору на технічне обслуговування систем безпеки;
* Вирішення усіх питань, що пов'язані з Вашими технічними системами безпеки, ми беремо на себе.

Технічне обслуговування систем безпеки здійснюється згідно регламенту, по технічній документації на обладнання та план-графіку виконання робіт. А це означає що Ваші системи безпеки вчасно отримають якісне обслуговуваня, що значно продовжить термін їх експлуатації, а Ви будете задоволені, що не витрачаєте зайвих коштів на ремонти обладнання та інші непередбачені ситуації, пов'язані з роботою Ваших технічних систем безпеки.